KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395594
nr 1339 5594
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Marin. Signerad. Olja på pannå, 17x24 cm
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:03:36
3/8 18:39:03